Zaproszenie na Rajd Pamięci – Odwiedzenie grobu “Leszka Białego” Leszka Zahorskiego, pod patronatem Stowarzyszenia Pamięci “Ponury-Nurt”

Tak, jak w ostatnich latach, tak i w tym roku chcemy z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zorganizować Rajd Pamięci i odwiedzić groby Wyklętych walczących u “Ponurego” i “Nurta”. W tym roku Rajd odbędzie się 10 marca. Zaczyna tradycyjnie od Radomia i grobu “Świstaka”, później przejazd do Warszawy na grób “Leszka Białego” i na koniec kilkugodzinny spacer po Powązkach, gdzie jest sporo kwater, gdzie spoczywają Żołnierze Zgrupowań. Koszt takiego przedsięwzięcia nie jest mały, częściowo pokrywany jest ze składek członkowskich, częściowo z datków. Jeśli ktoś z sympatyków naszego Stowarzyszenia chciałby wspomóc naszą inicjatywę, to bylibyśmy zobowiązani. Każda złotówka to nasz hołd dla Tych, którzy stanęli do walki o wolność Polski i wzorowo zdali swój patriotyczny egzamin.
Ewentualne wpłaty proszę przekazywać na konto w Alior Banku:
Mariusz Gruszczyński
nr: 03 2490 0005 0000 4000 5634 8548
z dopiskiem “Na Rajd Pamięci”
Po Rajdzie dokonamy szczegółowego rozliczenia wpłat i poniesionych kosztów. Z góry dziękujemy za wsparcie.

Organizator Mariusz Gruszczyński, Marsz Pamięci Wokół Wykusu im. kpt. Leszka Zahorskiego “Leszka Białego”

Jedna myśl do “Zaproszenie na Rajd Pamięci – Odwiedzenie grobu “Leszka Białego” Leszka Zahorskiego, pod patronatem Stowarzyszenia Pamięci “Ponury-Nurt””

  1. Super inicjatywa! Zawsze chętnie biorę udział. Szacun Mariusz za to, że się nie zniechęcasz mimo problemów na sfinansowanie tego i że miło wszystko coś rokiem jesteśmy u Leszka, aby mu podziękować. Kochani, zachęcam do nawet symbolicznego wsparcia. Warto. Kwiaty i znicz dla takiego człowieka jak Leszek to nasz obowiązek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *